Naturtint Doğal Ürünler

Phergal firması gelişmiş saç laboratuvar teknolojileri ile doğal bitki özlerinin kullanımı sonucunda ilk amonyak içermeyen kalıcı Naturtint® saç boyasını üretti.
Naturtint, yumuşak, doğal ve amonyak içermeyen formülü saçları besler ve korur. Saçlara doğal parlaklık ve ışıltısını yeniden kazandırır.
Naturtint, kullanılan doğal bileşenlerin kalitesi ve üretim metotları açısından son derece yüksek olan GMP standartlarına göre üretilmekte olup Avrupa Birliği çevre kurallarına da uygunluk göstermektedir. Naturtint saç boyası vejetaryenler için de son derece uygundur, Phergal labaratuvarlarında hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test yapılmamaktadır. Ambalajlar doğaya dönüştürülebilir ve biobozunur özellikte olup çevre dostudur.
Phergal saç boyama ve saç bakımı alanlarında sürekli olarak gelişmektedir. 2004 yılında Phergal tarafından Araştırma, Geliştirme ve saç ürünlerinin uygulanıp test edildiği Uluslararası Teknik Merkezi kuruldu.
Buna ek olarak EVIC Fransa Enstitüsü ortaklığı ile ileri saç bakım teknolojisi alanında ilk organizasyon olan Cleare Institute açıldı.


AMONYAK İÇERMEYEN YAŞLANMA KARŞITI KALICI SAÇ BOYASI


NATURTINT® saç boyaları kategorisinde, AMONYAK , REZORSİN ve PARABEN içermeyen, organik, doğal ve bitkisel bileşenlerle formüle edilmiş , optimum renk koruyucu özelliğe sahip, saç ve saç derisine de bakım yapan pazar lideri bir markadır.
NATURTINT® doğal saç boyası üretimi ve geliştirilmesi üzerinde sürekli çalışmakta ve son 20 senedir saç boyalarında kimyasal madde miktarının en aza indirilmesi konusunda da öncülük yapmaktadır.
NATURTINT® organik ve doğal bileşenler içeren bir formüle sahiptir. Organik bitkisel özleri ve tohum yağları ile oluşturulan formülü sayesinde saç ve saç derisine de bakım yaparak saç sağlığını korumaya özen göstermektedir.


UZUN SÜRELİ, DOĞAL, IŞILTILI RENKLER


Organik keten tohumu özü saçın en derin katmanlarına kadar inerek çabuk akmayan uzun süreli bir renk koruması sağlar. Organik ayçiçeği özü, saçları hava kirliliğine karşı korur ve saçlara doğal ışıltısını kazandırır. Naturtint Renk Koruyucu Şampuan ve Koruyucu Kremin içeriğindeki doğal ve organik bileşenler sayesinde saç tellerini korur, saç rengini fiksler. Doğal ve sağlıklı bir ışıltı sağlar.


DAHA GÜÇLÜ VE YUMUŞAK SAÇLAR


Doğal olarak hidrolize edilmiş buğday proteinleri, saç tellerini onarır ve saç kırılmasını % 80 oranında azaltır. Seramidler saç tellerine yumuşaklık verir, nemin tutulmasını sağlar ve saçlar sağlıkla ışıldar.


SAÇ DERİSİNİ KORUMA


Doğal bitki tohum yağları ve organik limon özü, saç boyama esnasında saç derisini korur ve bakım yaparak kuruluk hissini önler.


SAĞLIKLI VE GENÇ GÖRÜNÜMLÜ SAÇLAR


Doğal baobab ve bezelye özleri içeren Naturtint yeni yaşlanma karşıtı CC Krem yaşlanma karşıtı etki sağlamasının yanı sıra saçın doğal keratin yapısını güçlendirir, saçları sıcağa, UV ışınlarına ve hava kirliliğine karşı korur.
Geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Tüm renkler birbiri ile karıştırılarak da kullanılabilir. Beyaz saçları tamamen kapatır ve saçları 2 ton açıp iki ton kapatma özelliğine sahiptir.